تعمیرات ps4, تعمیرات دسته پلی استیشن 4

تعمیرات دسته پلی استیشن 4 در کرج

چگونه 5 مشکل رایج دسته پلی استیشن 4 را برطرف کنیم؟

گیمرهای پلی استیشن 4 به خوبی می‌دانند که چگونه یک دسته بد می‌تواند روزشان را خراب کند، اما لازم نیست که کنسول خود را به حالت تعلیق درآورید و یکی از بهترین  راهکار ها تماس با کارشناسان دیجی پد یا مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیرات دسته پلی استیشن 4 در کرج « دیجی پد» است . اما ما در اینجا برخی از مشکلات رایجی که ممکن است در تعمیرات دسته پلی استیشن 4 خود با آنها مواجه شوید، و همچنین پیشنهاداتی در مورد نحوه رفع آنها آورده شده است میپردازیم.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

وقتی دسته پلی استیشن 4 شما وصل نمی شود چه باید کرد؟

 • ابتدا سعی کنید دسته پلی استیشن 4 خود را با استفاده از کابل USB به PS4 متصل کنید.
 • دکمه دسته پلی استیشن 4 را در مرکز کنترلر خود فشار داده و نگه دارید. این باعث می شود که کنترلر دوباره همگام شود.
 • اگر دسته پلی استیشن 4 شما هنوز به PS4 شما وصل نمی شود، در عوض این مراحل را امتحان کنید.

 • یک سنجاق، گیره کاغذ، یا نوع دیگری از دستگاه نازک کوبنده را برای گیر کردن در آنجا تهیه کنید.
 • دکمه داخل را برای چند ثانیه فشار دهید و سپس رها کنید.
 • دسته پلی استیشن 4 خود را به کابل USB که به پلی استیشن متصل است وصل کنید.
 • دکمه PlayStation را در مرکز دسته خود فشار داده و نگه دارید. این باعث تلاش دیگری برای همگام سازی مجدد می شود.
این راه های بود که کارشناس های ما برای وصل نشدن دسته پلی استیشن 4 شما بیان کرده بودند.

گاهی اوقات، در طول فرآیند عیب یابی دسته پلی استیشن 4 ، فقط با کنسول همگام نمی شود. شایان ذکر است که PS4 از یک اتصال بلوتوث استاندارد استفاده می کند، بنابراین اگر از دسته پلی استیشن 4 خود با چندین دستگاه – مانند رایانه شخصی، تلفن هوشمند یا تبلت خود استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که در حین تلاش برای اتصال آن به PS4 به هیچ چیز دیگری متصل نیست.

اگر هنوز در ارتباط با اتصال دسته پلی استیشن 4 به PS4 خود با مشکل مواجه هستید، ممکن است به کابل USB که استفاده می کنید نیز برگردد. من کابل هایی داشتم که گوشی من را کاملاً شارژ می کردند، اما کنترلر من را به پلی استیشن وصل نمی کردند. این بیشتر به دلیل فرورفتگی های ظریف و کوچک است که دسته پلی استیشن 4 به آن حساس است که سایر اشکال فناوری حساس نیستند. بنابراین من یک کابل مخصوص شارژ دسته پلی استیشن 4 خود را خریداری کردم و برای جلوگیری از آسیب تصادفی از آن برای هیچ چیز دیگری استفاده نکنید. حتی در آن زمان، حداقل سالی یک بار کابل را تعویض می کنم.

وقتی کنترلر PS4 شما شارژ نمی شود چه کاری باید انجام دهید؟

 • 1 . کابل USB خود را روی دستگاه دیگری تست کنید تا مطمئن شوید که کار می کند.
 • 2 . کابل USB خود را به دسته وصل کنید و با کمترین لمس آن را بررسی کنید.
 • 3 . اگر کابل USB شما شل شده یا در غیر این صورت ایمن نیست، باید کابل USB یا خود دسته را تعویض کنید.

وقتی کابل را از دسته پلی استیشن 4 خود جدا می کنید، آن را به خوبی بررسی کنید. از چراغ قوه روی گوشی خود استفاده کنید و آن را به درگاه شارژ بتابانید. اگر فلز داخل خمیده یا تاب خورده به نظر می رسد، می توانید سعی کنید آن را به شکل خود خم کنید، از یک متخصص برای انجام این کار برای شما یا تعویض کل کنترلر استفاده کنید. ما توصیه نمی کنیم که خودتان فلز را در جای خود خم کنید، زیرا ممکن است ضمانت دستگاه شما را زیر پا بگذارد.

صرف نظر از اینکه فلز داخل پورت شارژ شما خوب به نظر می رسد یا خیر، ممکن است کثیف باشد ، پس برای تمیز کردن دسته خود،

 مراحل بعدی را دنبال کنید.

 • در حالی که نازل دو تا سه اینچ از درگاه شارژ فاصله دارد، هوا را در فواصل کوتاه به داخل بگیرید تا گرد و غبار از بین برود.
 • تمام تلاش خود را بکنید تا همه گرد و غبار دسته پلی استیشن 4 را از بین ببرید و فقط آن را شل نکنید.
 • پس از خارج شدن گرد و غبار، از یک پارچه میکروفیبر برای تمیز کردن باقی مانده استفاده کنید.
 • اگر داخل دسته پلی استیشن 4 شما کثیفی وجود دارد (از نوشیدنی های ریخته شده یا موارد دیگر)، به تمیز کردن ادامه دهید.
 • مطمئن شوید که دسته پلی استیشن 4  شما کاملاً مرده یا خاموش است. ترجیح می‌دهم اجازه بدهم کنترل‌کننده کاملاً خاموش شده باشد، زیرا از روشن شدن تصادفی جلوگیری می‌کند، اما اجازه دادن به کنترلر برای مرگ وقتی نمی‌تواند به PSR متصل شود (و دائماً به دلیل آن خاموش می‌شود) دردسرساز است. فقط مطمئن شوید که مراقب باشید به طور تصادفی آن را روشن نکنید.
 • یک خلال دندان یا نوع دیگری از سوزن نازک بردارید.

8 . یک دستمال کاغذی خیلی کمی مرطوب دور خلال دندان بپیچید. شما فقط به مقدار بسیار کمی نیاز دارید. کمتر از یک مربع 1 اینچی کار شما را به خوبی انجام دهد.

9 . از ابزار جدید خود استفاده کنید تا به آرامی داخل درگاه شارژ را پاک کنید تا زمانی که از نتایج راضی باشید.

قبل از اینکه دوباره آن را روشن کنید، صبر کنید تا دسته پلی استیشن 4 کاملاً خشک شود. برای تسریع این فرآیند از کمپرسور باد استفاده نکنید. فقط در نهایت آب را به کنترلر فشار می دهید.

 

اگر ترک پد کنترلر PS4 شما کار نمی کند چه باید کرد؟

تعمیرات دسته پلی استیشن 4 در کرج

1 . کنترلر خود را خاموش کنید و دوباره روشن کنید.

2 . یک محلول 50/50 اندازه گیری شده از الکل مالشی ایزوپروپیل و آب تهیه کنید.

3 . از یک پارچه میکروفیبر برای مرطوب کردن کمی با محلول استفاده کنید.

4 . از پارچه میکروفیبر برای تمیز کردن پد لمسی خود استفاده کنید.
قبل از اینکه دوباره آن را روشن کنید، صبر کنید تا کنترلر کاملاً خشک شود. برای تسریع این فرآیند از کمپرسور باد استفاده نکنید. شما فقط آب را به کنترلر فشار می دهید.

فراتر از آن، ترک پد شکسته دلیلی برای تعمیر یا تعویض است. با این حال، امتحان کردن و تعویض آن به درد شما نمی خورد زیرا قطعه به راحتی در دسترس نیست. همچنین، به طور بالقوه پورت USB کنترلر خود را به خطر می اندازید، زیرا پد لمسی با همان نواری که آن را تغذیه می کند، متصل می شود.

اگر دکمه های کنترلر PS4 شما چسبیده است چه کاری باید انجام دهید؟

 1. یک محلول 50/50 اندازه گیری شده از الکل مالشی ایزوپروپیل و آب تهیه کنید.
 2. از یک پارچه میکروفیبر برای مرطوب کردن کمی با محلول استفاده کنید.
 3. از حوله پارچه ای میکروفیبر برای پاک کردن قسمت بیرونی دکمه ها استفاده کنید. خیلی محکم فشار ندهید تا بتوانید از فشار دادن محلول از روی پارچه و داخل کنترلر خود جلوگیری کنید.
 4. قبل از اینکه دوباره آن را روشن کنید، اجازه دهید به طور کامل خشک شود.
 5. اکنون دکمه ها را فشار دهید.

قبل از اینکه دوباره آن را روشن کنید، صبر کنید تا کنترلر کاملاً خشک شود. برای تسریع این فرآیند از قوطی هوای فشرده استفاده نکنید. شما فقط آب را به کنترلر فشار می دهید.

اگر کنترلر PS4 نتواند شارژ نگه دارد چه باید کرد؟

در حالی که ما عاشق کنترلر PS4 هستیم، یک نقطه ضعف که نمی توانیم از آن عبور کنیم، عدم وجود باتری قابل تعویض توسط کاربر است. این به این دلیل است که باتری‌ها با گذشت زمان از بین می‌روند و برخی از آن‌ها به‌قدری ضعیف می‌شوند که نمی‌توانند شارژ را برای بیش از یک ساعت نگه دارند.

اگر کنترل کننده شما خیلی سریع از بین می رود – یا بدتر از آن، به سادگی روشن نمی شود – ممکن است به دلیل باتری ضعیف باشد. جایگزین کردن آن بسیار آسان است، خوشبختانه. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک باتری جایگزین، یک جفت موچین بخرید و سپس دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

توجه: اگر دسته پلی استیشن 4 خود را جدا کنید، ممکن است گارانتی خود را باطل کنید. مطمئن شوید که گارانتی شما دیگر معتبر نیست و هیچ وسیله دیگری برای تعمیر یا تعویض کنترلر نمی تواند قبل از اقدام به این کار کافی باشد.

توضیحات
 • از پیچ گوشتی کوچک Phillips-Head خود برای باز کردن چهار پیچ پشت دسته پلی استیشن 4 خود استفاده کنید.

 • از یک موچین در داخل درز کنترلر استفاده کنید تا آن را از پایین جدا کنید. از یک طرف کنترلر در پایین دسته ها شروع کنید و سپس به سمت دیگر حرکت کنید. از وسط شروع نکنید.
 • از یک موچین در داخل درز کنترلر استفاده کنید تا آن را در قسمت بالایی از هم جدا کنید. از نزدیک دکمه های اشتراک گذاری و گزینه ها شروع کنید و سپس این کار را در دکمه های ماشه انجام دهید.
 • کنترلر شما باید توسط قاب جدا شود، اما همچنان با یک روبان به آن متصل شود. این روبان را با کشیدن مستقیم به سمت بالا از مادربرد جدا کنید. مراقب این مرحله باشید. بعداً باید آن را دوباره جمع کنید.
 • از یک موچین برای جدا کردن کابل های باتری از مادربرد استفاده کنید. این کار را با تکان دادن آرام آنها به جلو و عقب انجام دهید تا شل و جدا شوند.
 • باتری جدید خود را با وصل کردن باتری آن به درگاهی که به تازگی باتری قدیمی را با آن جدا کرده اید، وصل کنید.
 • روبان را دوباره به مادربرد وصل کنید.
 • دو طرف پوسته را دوباره به هم وصل کنید.
 • پیچ های روی قاب را تعویض کنید.
 • و شما آن را دارید! یک باتری جدید براق برای لذت بردن از طول عمر بسیار طولانی تر!

باز هم دسته کار نکرد ! حالا چه کنم ؟

اگر هیچ یک از موارد بالا جواب نداد یا از انجام برخی از این مراحل عیب یابی ناراحت هستید، شاید وقت آن رسیده است که با کارشناسان دیجی پد تماس بگیرید. از آنها در مورد تعمیر پلی استیشن 4 در کرج و مشاوره بگیرید و ببینید ،چه کاری می توانید برای تعمیر یا خرید دسته پلی استیشن 4 انجام دهید.

در پایان، اگر هیچ یک از این نکات کارساز نبود، باید نسبت به خرید دسته ps4 اقدام نمایید. نگران نباش ما ارزان‌ترین مکان را برای خرید دسته ps4 و جالب‌ترین گزینه‌های موجود در بازار پیدا کرده‌ایم! آن را در زیر بررسی کنید!

هر چیزی که برای تعمیر یا خرید دسته ps4 نیاز دارید

در صورتی که شما با روش های بالا موفق به تعمیر و رفع اشکال دسته پلی استیشن 4 خود نشدید می توانید با با مراجعه یا تماس با کارشناسان دیجی پد نسبت به تعمیر دسته یا خرید دسته اقدام نمایید.

تعمیرات دسته پلی استیشن 4 در کرج یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات دیجی پد است. تعمیرات دسته پلی استیشن 4 در کرج با همکاری تیمی از زبده ترین تعمیرکاران و کارشناسان دو حوزه تعمیرات سخت افزار و نرم افزار، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات ps4، تعمیرات انواع کنسول بازی و تعمیرات دسته کنسول بازی به کاربران محترم است.

کاربران گرامی در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس این دستگاه می توانند به نمایندگی تعمیرات دیجی پد مراجعه کرده و با حضور در مرکز تعمیرات در کرج به همراه دستگاه خویش سرویس ها و تعمیرات مورد نیاز را دریافت نمایند. در صورتی که امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به مرکز وجود نداشته باشد می توان ازسرویس تعمیر در محل استفاده نمود.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه