تعمیر ps5 در کرج, تعمیرات ps5

تعمیر ps5 در کرج

تعمیر ps5 در کرج

مرکز تعمیر ps5 در کرج آماده خدمت رسانی در زمینه ی خدمات و سرویس انواع کنسول بازی، لپ تاپ و تبلت، اسپیکر،نصب بازی کنسول، و تعمیرات ماشین های اداری با کادری مجرب و متخصص به شما مشتریان عزیز می باشد.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

تعمیر ps5 در کرج

خدمات ارائه روند در بخش تعمیر ps5 در کرج

مراجعه به دیجی پد  جهت پذیرش دستگاه مورد نیاز
کدگذاری توسط مسئول پذیرش تعمیرات و قرارگیری در نوبت بررسی
بررسی و ایرادیابی توسط کارشناس مربوطه و هزینه تعمیر ps5
تماس با مشتری و اعلام هزینه تعمیر کنسول بازی

مراحل تعمیر و رفع ایراد کنسول بازی در مرکز تعمیر ps5 در کرج بعد از اعلام هزینه:

درصورتی که به قطعه نیاز نداشته باشد، زمان تقریبی به مشتری اعلام خواهد شد.

اگر به قطعه نیاز داشته باشد:

درصورت موجود بودن قطعه سریع انجام می شود.
در صورت ناموجود بودن دستگاه در انتظار قطعه خواهد ماند.

در آخر تماس با مشتری جهت تست و دریافت کالای تعمیر شده.

تعمیر ps5  را به متخصص بسپار

بی توجهی به ایرادات کنسول های بازی، ممکن است بعداً و در یک موقعیت ضروری برای ما گران شود. تعمیر ps5 در کرج یکی دیگر از خدمات ارائه شده دردیجی پد است. اگر کنسول بازی شما به هر نحوی آسیب دید یا خراب شد، میتوانید با یک تماس به متخصصان ماهر دیجی پد مشکل خود را برطرف کرده و با خیال راحت پلی استیشن خود را به اولین مرکز تعمیرات دیجی پد تحویل دهید.

برای دسترسی به متخصصان تعمیر ps5 در کرج، کافیست درخواست خود را به صورت تلفنی و یا حضوری ثبت کنید.از کارشناسان قیمت بگیرید، و بهترین فرد را برای تعمیر ps5 در کرج انتخاب کنید.

قیمت تعمیر پی اس 5 در کرج به چه صورت است؟

تعمیر ps5 ، با توجه به ساختار قابل تعویض و یا تعمیر قابل قبول است. اگر دستگاه شما قابل تعمییر نباشد توسط کارشناسان این مجموعه به شما اعلام می شود.

با توجه به نوع خرابی دستگاه شما، کنسول بازی sony ممکن است به تعمیرات زیر احتیاج باشد:

تعمیر و تعویضcpu
تعویض و تعمیر آی سی hdmi
سرویس کنسول بازی
تعمیر برد
تعویض و تعمیر لنز

و تعویض و تعمیر هارد

هر یک از خدمات بالا در تعمیر پی اس 5 در کرج نرخ خاص دارد و قبل از انجام به مشتریان اعلام هزینه می شود و در صورت تمایل انجام می شود.

خطا های PS5

 

علت خطای لنز PS5 چیست؟

دیود لنز در همه کنسول ها نه فقط در PS5 به طور طبیعی به حدی خراب می شود که دیگر دیسک ها را نمی خوانند و قدرت و تمرکز لنز با گذشت زمان کاهش می یابد. معمولاً این دیود لنز ضعیف است که ابتدا از کار می افتد زیرا معمولاً بیشترین استفاده را دارد. ممکن است دیسک‌های DVD و صوتی را پیدا کنید که هنوز کار می‌کنند، زیرا از لنز متفاوت (قرمز) استفاده می‌کنند که روی همان مجموعه قرار دارد.

گاهی اوقات ممکن است آسیب فیزیکی به لنز PS5 وارد شود. اگر در حالی که دیسک در حال چرخش است، کنسول حرکت کند یا ضربه بخورد، می تواند باعث تماس آن با لنز باعث آسیب دیدن آن می شود. همچنین ممکن است در هنگام این اتفاق متوجه خراش دایره ای روی دیسک شوید.

** نکته: همیشه توصیه می کنیم قبل از رزرو این تعمیر، چند دیسک را امتحان کنید تا دیسک آسیب دیده را رد کنید. اگر با یک دیسک مشکل دارید، ممکن است دیسک شما خراب باشد **

تعمیر لنز ps5 در کرج

 

مزایای تعمیر پی اس 5 در دیجی پد چیست؟

خدمات این مرکز می شود که شما نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت و به صورت حرفه ای رفع کنید. مرکز تعمیر ps5 در کرج با افتخار در خدمت شماست.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه