آموزش های رایگان کنسول مایکروسافت xbox

نمایندگی xbox کرج

Xbox یک برند بازی ویدیویی است که توسط مایکروسافت ساخته شده و متعلق به آن است. این مجموعه یک کنسول بازی ویدیویی است که توسط مایکروسافت ساخته شده است و سه کنسول به ترتیب در نسل های ششم، هفتم و هشتم منتشر شده اند. این برند همچنین بازی های کنسول بازی ایکس باکس، خدمات استریم، سرویس آنلاین با نام Xbox Live و Xbox Game Studios را ارائه می دهد. این برند برای اولین بار در نوامبر 2001 و با راه اندازی کنسول اصلی Xbox در ایالات متحده معرفی شد. نمایندگی xbox کرج با 10 سال سابقه کاری آماده خدمات دهی به شما مشتریان عزیز است.

اولین کنسول بازی XBOX

Xbox اصلی در 15 نوامبر 2001 در آمریکای شمالی، 22 فوریه 2002 در ژاپن و 14 مارس 2002 در استرالیا و اروپا منتشر شد. این اولین حضور مایکروسافت در بازار کنسول بازی بود. به عنوان بخشی از نسل ششم بازی، Xbox با پلی استیشن 2 سونی، Sega’s Dreamcast و Nintendo’s GameCube با هم رقابت کردند. Xbox اولین کنسولی بود که پس از قطع فروش Atari Jaguar در سال 1996 توسط یك شركت آمریكایی ارائه شد. نام Xbox از انقباض DirectX Box، مرجع API گرافیك مایکروسافت، DirectX گرفته شده است.

XBOX 360

ایکس باکس 360 به عنوان جانشین Xbox اصلی در نوامبر 2005 منتشر شد و با پلی استیشن 3 سونی به عنوان بخشی از نسل هفتم کنسول های بازی ویدیویی رقابت کرد. از 30 ژوئن 2013، 78.2 میلیون کنسول Xbox 360 در سراسر جهان فروخته شده است. Xbox 360 در تاریخ 12 مه 2005 به طور رسمی از MTV رونمایی شد و اطلاعات دقیق مربوط به بازی در اواخر همین ماه در نمایشگاه الکترونیکی سرگرمی (E3) منتشر شد. این کنسول کاملاً پس از رونمایی در تمام مناطق به جز ژاپن فروخته شد.

XBOX ONE

Xbox One در تاریخ 22 نوامبر 2013 در آمریکای شمالی به عنوان جانشین Xbox 360 منتشر شد Xbox One با پلی استیشن 4 سونی، Wii U ،Nintendo Wii U و Switch به عنوان بخشی از کنسول های نسل هشتم بازی های ویدیویی رقابت می کند.
در تاریخ 21 مه 2013 Xbox One بر ویژگی های مبتنی بر اینترنت از جمله امکان ضبط و پخش گیم پلی تاکیید کرد. پس از پرده برداری از آن، Xbox One به دلیل مدیریت اصلی حقوق دیجیتالی و شیوه های حفظ حریم خصوصی بحث برانگیز شد.

در حالی که مایکروسافت از توانایی دسترسی کاربران به کتابخانه بازیهای خود (صرف نظر از اینکه آنها به طور غیر طبیعی یا دیجیتالی باشند) در هر کنسول Xbox One بدون نیاز به دیسک های خود، و امکان به اشتراک گذاری کل کتابخانه خود با 10 عضو طراحی شده “خانواده” استفاده کرده است. کاربرمی بایست به حساب Xbox Live متصل باشد و برای همگام سازی کتابخانه، یا کنسول لازم است به صورت دوره ای (حداقل هر 24 ساعت یک بار) به اینترنت وصل شود.

نمایندگی رسمی xbox

کنسول های بازی یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین گجت های دنیای دیجیتال هستند که اغلب کاربران از خدمات این محصول آگاه نیستند و تا آنجا که این محصول با مشکل مواجه می شوند از آن استفاده می کنند.
گرما، گرد و غبار، عدم دسترسی به موقع و انعطاف پذیری برق از مهمترین عوامل ایجاد خرابی در کنسول های بازی هستند.
این خرابی ها بیشتر در دستگاه های چیپس است نمایندگی xbox کرج که نیاز به ریبال یا ریسولد و یا تعویض چیپ دارند که برای انجام این تعمیرات نیاز به دستگاه BGA است،نمایندگی xbox کرج با داشتن پیشرفته ترین ابزار تست و تعمیرات مانند مدل کامل دستگاه اتوماتیک BGA بدون دخالت دست امکان تعمیر کنسول های بازی را فراهم می کند.

تعمیر و تعویض چیپ و سایر قطعات انواع ایکس باکس به صورت اتوماتیک با دستگاه کامل اتوماتیک BGA در
سرویس کامل تمام کنسول های ایکس باکس (XBOX) و رفع ایراد کردن بیش از حد آنها در
برطرف کردن مشکل اجرا نکردن بازی یا خواندن دیسک توسط کنسول
رفع مشکلات هنگ (Hang) و فریز (frieze) ایکس باکس در نمایندگی xbox کرج
برطرف کردن مشکل تغذیه و روشن کردن انواع ایکس باکس در نمایندگی xbox کرج
تعمیر انواع آداپتور و فن اداپتور ایکس باکس در
تعمیر چیپ جنوبی در نمایندگی xbox کرج
آپدیت ایکس باکس 360 و نصب اخرین ورژن کپی خور (جیتگ)
تعمیر کینکت ایکس باکس در
تعمیر انواع انواع ایکس باکس در نمایندگی xbox کرج
خدمات دسته ایکس باکس در
تعمیر هارد ایکس باکس و ارتقا هارد ایکس باکس
هک و ضبط کردن ایکس باکس (جیتگ)
رفع مشکل کانکتکردن دسته ایکس باکس نمایندگی xbox کرج