آموزش های رایگان ps4 , ps5

تعمیرات پلی استیشن 2 در کرج

تعمیرات پلی استیشن 2 در کرج

 

تاریخچه پلی استیشن 2

PlayStation 2 یک کنسول بازی ویدیویی خانگی است که توسط Sony Computer Entertainment ساخته و به بازار عرضه شده است. اولین بار در ژاپن در 4 مارس 2000، در آمریکای شمالی منتشر شد. این جانشین پلی استیشن اصلی و همچنین دومین قسمت در نام تجاری کنسول های پلی استیشن به عنوان یک کنسول نسل ششم، با دریم کست سگا، گیم کیوب نینتندو و ایکس باکس مایکروسافت رقابت می کرد.

سونی که در سال 1999 معرفی شد، پس از موفقیت چشمگیر نسل قبلی خود، توسعه این کنسول را آغاز کرد.

تحسین پلی استیشن 2

پلی استیشن 2 پس از انتشار مورد تحسین گسترده منتقدان قرار گرفت و با فروش بیش از 155 میلیون واحد در سراسر جهان، پرفروش ترین کنسول بازی ویدیویی تمام دوران است. در مجموع 4000 عنوان بازی با بیش از 1.5 میلیارد نسخه فروخته شد. در سال 2004، سونی نسخه کوچکتر و سبک تری از کنسول به نام PS2 Slim منتشر کرد. حتی پس از عرضه جانشین خود، پلی استیشن 3، تا نسل هفتم محبوبیت خود را حفظ کرد. تولید آن تا سال 2013 ادامه یافت، زمانی که سونی سرانجام اعلام کرد که پس از بیش از دوازده سال تولید، یکی از طولانی‌ترین طول عمر کنسول‌های بازی ویدیویی، متوقف شده است. ساخت بازی های جدید این کنسول تا پایان عمر آن ادامه یافت.

play station 2

پلی استیشن 2 معمولی

محبوبیت پلی اسیشن 2

ps2 در مارس 2000 در ژاپن، راه اندازی شد. فروش کنسول، بازی ها و لوازم جانبی در روز اول به 250 میلیون دلار رسید، که از 97 میلیون دلاری که در روز اول پخش Dreamcast ساخته شد، شکست. بلافاصله پس از انتشار، یافتن کنسول های PS2 در قفسه‌های فروشگاه ها مشکل بود به دلیل تاخیر در ساخت. گزینه دیگر خرید آنلاین کنسول از طریق وب سایت های حراج بود. PS2 در ابتدا تا حدودی بر اساس قدرت نام تجاری پلی استیشن و سازگاری با کنسول به خوبی فروخت، و تا 5 مارس 2000، یک روز پس از عرضه.

 

یکی دیگر از نقاط فروش عمده در رقابت. بعدها، سونی کیت های توسعه جدیدی را برای توسعه دهندگان بازی و واحدهای PS2 بیشتری را برای مصرف کنندگان اضافه کرد. عملکرد داخلی PS2 همچنین مخاطبان خود را فراتر از گیمر گسترش داد، زیرا قیمت اولیه آن یکسان یا کمتر از یک پخش کننده DVD مستقل بود. این امر کنسول را به یک ورود کم هزینه به بازار سینمای خانگی تبدیل کرد.

 

 

موفقیت PS2 در پایان سال 2000 باعث شد سگا هم از نظر مالی و هم از نظر رقابتی مشکلاتی ایجاد کند و سگا اعلام کرد که Dreamcast را در مارس 2001 متوقف می کند . درست 18 ماه پس از عرضه موفقیت آمیز آن. علی رغم اینکه Dreamcast هنوز تا سال 2001 پشتیبانی می‌شد. PS2 تنها کنسول نسل ششم برای بیش از 6 ماه باقی ماند تا اینکه با رقبای جدیدی روبرو شد. GameCube نینتندو و Xbox مایکروسافت. بسیاری از تحلیلگران یک تطابق سه جانبه نزدیک بین این سه کنسول را پیش بینی کردند.

Xbox قدرتمندترین سخت افزار را داشت، در حالی که GameCube کم هزینه ترین کنسول بود و نینتندو سیاست خود را برای تشویق توسعه دهندگان شخص ثالث تغییر داد. در حالی که پلی‌استیشن 2 از نظر تئوری ضعیف‌ترین مشخصات را در بین این سه مشخصات داشت، به دلیل پایه نصب‌شده به همراه تعهد قوی توسعه‌دهنده،

در حالی که بازی‌های اولیه پلی‌استیشن 2 متوسط ​​در نظر گرفته می‌شد، این در طول فصل تعطیلات سال 2001 با انتشار چندین بازی پرفروش تغییر کرد که شتاب فروش PS2 را حفظ کرد و رقبای جدیدتر خود را از بین برد. سونی همچنین با ایکس‌باکس مقابله کرد و انحصاری‌های پلی‌استیشن 2 را برای بازی‌های مورد انتظار مانند سری Grand Theft Auto و Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty تضمین کرد.

 

پلی استیشن 2

عمده ترین مشکل پلی استیشن 2

یکی از عمده ترین مشکلات پلی استیشن 2 خرابی لنز این کنسول هستش که در طول زمان و با استفاده از دیسک های معیوب یا برخورد دست به آن مشکل ساز میشود که این قطعه در اکثر مواقع باید تعویض شود و در موارد بسیار کم قابل سرویس و تعمیر است.

کیفیت لنز ها قابل بررسی است زیرا در بسیاری از موارد اجناس کپی و بی کیفیت به جای قطعه اورجینال روی کنسول نصب میشود و زودتر از زمان ممکن نیاز به سرویس یا تعویض دارد که در این مورد هزینه اضافی و زمان زیادی از شما خواهد گرفت.

پس بهتر است کنسول خود را به مرکز تعمیرات تخصصی بسپارید تا با اطمینان کامل و بدون هزینه اضافی کنسول شما تعمیر شود.

لنز پلی استیشن 2

تعمیرات پلی استیشن 2

تعداد زیادی از کنسول های پلی استیشن 2 در جهان و کشور خودمان وجود دارد به همین دلیل نسبت تعداد مشکلات و درخواست ها برای تعمیر این کنسول نسبت به دیگر کنسول ها بیشتر است اما دلیل دیگری نیز وجود دارد که این درخواست ها زیاد است یکی از آن ها سن دستگاه است یعنی جدید ترین کنسول موجود برای 10 سال پیش است.

هر قطعه و دستگاهی عمر مفیدی دارد و بعد از آن دستگاه با کیفیت سابق کار نخواهد کرد و مشکلاتی سر راه شما قرار میدهد.

نمونه این مشکلات خرابی لنز است که بیشتر بازی هارا بالا نمی آورد و یا در حین بازی باعث بروز لگ و باگ میشود و حس و حال بازی را از گیمر میگیرد این مشکلات چیزی جز برهم خوردن اعصاب برای شما ندارد پس بهتر است بلا فاصله بعد از بروز مشکل کنسول خود را تعمیر کاران حرفه ای و با تجربه نشان دهید تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری شود.

تعمیرات پلی استیشن 2

قدیمی بودن کنسول بازی

امروزه به خاطر قدیمی شدن این کنسول بسیاری از تعمیر کاران از تعمیر این کنسول صرف نظر میکنند.

اما اصلا جای نگرانی نیست زیرا ما در مرکز تخصصی تعمیرات پلی استیشن هر نسلی از این کنسول و کنسول های دیگر فارغ از سن و قدمت این کنسول بررسی میکنیم و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را حل میکنیم

اینجا ما در دیجی پد به همراه تکنسین های با تجربه مجرب سعی داریم بهترین خدمات را به شما اراعه بدهیم فارغ از نوع کنسول شما ما با دقیق ترین دستگاها بررسی و تعمیر میکنیم.

 

تعمیر دسته پلی استیشن 2

اصولا دسته این نوع کنسول همانند نسل قبلی خود پلی استیشن 1 معمولا از ناحیه اتصال سیم به بدنه قطع میشود که این مشکل قابل تعمیر نیست و باید دسته دیگری تهیه کرد اما در مواردی دیگرد همچون خرابی دکمه ها خرابی شوک ها و خرابی چراغ دسته قابل تعمیر است.

دسته پلی استیشن 2

چرا دیجی پد؟

علی رغم باور بیشتر مردم تعمیر پلی استیشن 2 کاره پیش پا افتاده ای نیست.

این کار نیاز به مهارت و تجربه بسیار زیادی دارد و تعداد افرادی که اشراف کامل به این کنسول را دارند و توانایی حل مشکل شما را دارند زیاد نیست.

اما اصلا جای نگرانی نیست شما میتوانید با اطمینان خاطر کنسول خود را به ما بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن و با بیش ظرافت تعمیر کنسول شما انجام شود.

دیجی پد با گردآوری با تجربه ترین مجرب ترین متخصصین تعمیرد کنسول های بازی علل خصوص کنسول پلی استیشن 2 توانایی حل هرگونه مشکل شما در زمینه تعمیر یا تعویض قطعات کنسول یا دسته بازی شما را دارد.

 

خدمات دیجی پد

خرید انواع کنسول در کرج

تعمیر انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع برد کنسول در کرج

تعمیر لنز انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع هارد کنسول در کرج

تعمیر انواع دسته های کنسول در کرج

نصب بازی در انواع کنسول ها در کرج