20 تا از بهترین بازی های ps4, تعمیر ps4 در کرج, تعمیر انواع PlayStation در کرج, تعمیر انواع کنسول بازی در کرج, تعمیرات ps4, تعمیرات انواع پلی استیشن, تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج, تعمیرات دسته پلی استیشن 4, خرید بازی ps4 در کرج, نمایندگی PS4, نمایندگی خرید کنسول بازی در کرج, نمایندگی رسمی ps4 در گوهردشت کرج, نمایندگی رسمی ps4 کرج

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

رفع عیب یابی و تعمیر پلی استیشن 4 در شهر کرج از تخصصی ترین خدمات مرکز دیجی دپد میباشد و از آن جایی که دستگاه پلی استیشن 4 یکی از رایج ترین کنسول های بازی مورد استفاده در ایران میباشد تصمیم گرفته ایم تا در مرکز دیجی پد بخشی را برای این کار راه اندازی کنیم تا مورد استفاده شما کاربران گرامی قرار گیرد.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

برخی از عیب‌های رایجی که می‌توانیم آن‌ها را برطرف کنیم عبارتند از:

چند نمونه از خدمات متخصصین ما در دیجی پد :تعمیر یا تعویض لیزرهای معیوب یا آسیب‌دیده، هارد دیسک‌های معیوب و همچنین مادربردها و بردهای آسیب دیده. تکنسین های ما در عیب یابی متخصص هستند و اگر معتقدیم پلی استیشن شما ارزش تعمیر ندارد، تعمیر آن را توصیه نمی کنیم.

اگر پلی استیشن شما به درستی عمل نمی کند، چرا به ما {نمایندگی تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج}مراجعه نمی کنید و با متخصصان ما مشورت نمیکنید؟ متخصصین دیجی پد بسیار مجرب و حرفه ای هستند و همواره در تلاش اند که کنسول یا کنترلر شما را در کمترین زمان و با بیشترین دقت و کیفیت تعمیر و بررسی کنند .

تمام مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری کنسول و کنترلر شما در دیجی پد قابل حل می باشد زیرا متخصصین دیجی پد از توانایی و مهارت بسیاری بالایی برخوردار هستند و ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته ای در اختیار دارند پس بدون هیچ گونه نگرانی کنسول یا کنترلر خود را در اختیار متخصصین ما بگذارید.

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

انواع مشکلات پلی استیشن که ما می توانیم آن را برطرف کنیم

متخصصین با تجربه ما می‌توانند بسیاری از مشکلات و عیوب‌ پلی استیشن را برطرف کنند از جمله لیزرهای آسیب دیده، درایوهای دیسک معیوب، هارد دیسک های آسیب دیده، پوشش ها و سوئیچ های آسیب دیده یا شکسته، مشکلات برق و مادربردها و برد مداره و ای آسیب دیده و…

 

چرا تعمیر پلی اسیشن 4 در دیجی پد؟

امروزه بسیاری از کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان در منزل خود کنسول پلی استیشن 4 دارند و یا دست کم نزدیکان آن ها صاحب این رایانه هیجان انگیز هستند اما تعداد بسیاری از این افراد علم و دانش کافی برای مقابله با مشکلات این دستگاه را ندارند.

بعضی از قطعات موجود در کنسول و کنترلر پلی استیشن 4 مصرفی هستند یا باید آن هارا تعویض نمود یا دست کم باید کنسول و کنترلر را بسته به زمان استفاده سروری کرد تا مشکلی بزرگتر پیش نیاید زیرا خرابی یک قطعه میتواند در طول زمان به کل کنسول یا کنترلر شما آسیب بسیار جدی برساند پس هرگز ریسک نکنید و دستگاه خود را برای تعمییر یا سرویس به متخصصان حرفه ای بسپارید.

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

عده ای از مردم با اینکه اشراف کامل نسبت به این دارند که  کنسول یا کنترلر آنها نیاز به سرویس ،تعمیر یا تعویض قطعات دارد بدون مراجعه به متخصصین و تعمیرکاران خود وارد عمل شده و اقدام به تعمیر دستگاهشان میکنند این کار به چندیدن دلیل غیر منطقی و نادرست می باشد.

یکی از آن ها این است که افراد عادی علم و تجربه تعمیر کنسول یا کنترلر را ندارند و ظرافت کافی به خرج نمی دهند و یا با یک اشتباه ممکن است مشکلی پیش بیاید که هزینه بسیار زیادی در بر خواهد داشت.

دیگر دلیل این است قطعاتی که باید تعویض شود از کیفیت و ضمانت خوبی برخوردار باشند و اصالت آن قطعه مورد تایید باشد زیرا اگر بعد از تعمیر مشکلی پیش بیاید فرد بتواند پیگیری کند و دردسر کمتری برایش پیش بیاید.

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

تمام این ها دلایلی است که شما بخواهید کنسول یا کنترلر خود را به ما بسپارید و با اطمینان کامل و بدون هیچ نگرانی مطمعن باشید با بهترین قطعات و بیشترین ظرافت و دقت کنسول شما تعمیر خواهد شد و اگر شما صاحب کلوپ بازی هستید قطعا میدانید که سلامت کنسول یا کنترلر شما برای مشتریان چقدر اهمیت دارد پس نگران این موضوع نباشید حتی اگر تعداد کنسول یا کنترلر شما بالا باشد متخصصین با تجربه ما توانایی حل تمام مشکلات شما را دارند.

ارتباط با دیجی پد

شما میتوانبد با تماس مستقیم با متخصصین ما مشکل کنسول یا کنترلر خود را در میان بگذارید تا آن ها راه حل هایی به شما پیشنهاد  کنند یا با حضور در فروشگاه دستگاه خود را در اختیار متخصصین ما بگذارید حتی به صورت غیر حضوری هم میتوانید کنسول خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما توسط متخصصین ما حل شود.

انواع خدمات تعمیرات دیجی پد

از نمونه خدمات تعمیر یا تعویض قطعات پلی استیشن 4 در فروشگاه دیجی پد میتوان به تعویض ذغال کنترلر تعویض یا تعمیر مادر برد شوک ها

و دکمه و سایر قطعات کنترلر اشاره کرد و نمونه خدمات تعمیر یا تعویض قطعات کنسول پلی استیشن میتوان به تعمیر هارد دستگاه  تعمیر آسانسور درایو تعمیر یا تعویض مادر برد دستگاه و بسیاری خدمات دیگر اشاره کرد.

چگونه 5 مشکل رایج کنترلر پلی استیشن 4 را برطرف کنیم؟

گیمرهای پلی استیشن 4 به خوبی می‌دانند که چگونه یک کنترلر بد می‌تواند حال هوای آن روز آن ها را خراب کند، اما نباید نا امید شوید از کنترلر خود و در این فکر باشید که عمر کنترلر شما به پایان رسیده است یکی از بهترین راهکار ها تماس با متخصصین دیجی پد یا مراجعه حضوری به نمایندگی تعمیرات کنترلر پلی استیشن 4 در کرج {دیجی پد} است .

اما ما در اینجا برخی از مشکلات رایجی که ممکن است در تعمیرات کنترلر پلی استیشن 4 خود با آنها مواجه شوید، و همچنین پیشنهاداتی در مورد نحوه رفع آنها آورده شده است میپردازیم.

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

وقتی کنترلر پلی استیشن 4 شما به کنسول وصل نمی شود چه باید کرد؟

  • ابتدا سعی کنید کنترلر پلی استیشن 4 خود را با استفاده از کابل USB به PS4 متصل کنید.
  • دکمه داخل را برای چند ثانیه فشار دهید و سپس رها کنید.
  • کنترلر پلی استیشن 4 خود را به کابل USB که به پلی استیشن متصل است وصل کنید .
  • دکمه PlayStation را در مرکز کنترلر خود فشار داده و نگه دارید. این باعث تلاش دیگری برای همگام سازی مجدد می شود.
    گاهی اوقات، در طول فرآیند عیب یابی کنترلر پلی استیشن 4 ، فقط با کنسول همگام نمی شود. قابل ذکر است که PS4 از یک اتصال بلوتوث استاندارد استفاده می کند، بنابراین اگر از کنترلر پلی استیشن 4 خود با چندین دستگاه – مانند رایانه شخصی، تلفن هوشمند یا تبلت خود استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که در حین تلاش برای اتصال آن به PS4 به هیچ چیز دیگری متصل نیست.
تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

تعمیرات پلی استیشن 4 در شهر کرج

چرا نباید کنسول خود را برای تعمیر به هرکسی دهید؟

چرا با تعمیرکاران بی نامی که ممکن است شما را فریب دهند تا خدمات تکراری غیرضروری را به خطر بیندازید، در حالی که می توانید با ما خیالتان راحت باشد؟

عده ای افراد سود جو بدون درک شرایط مردم با گاها ایراداتی روی کنسول یا کنترلر شما میگذارند صرفا جهت دریافت مبالغی نا متعارف.

چون اکثر مردم علم کافی برای برآورد مشکلات دستگاهشان ندارند افرادی از این موقعیت سو استفاده میکنند و بدون انجام کار خاصی روی دستگاه از شما مبلغی دریافت میکنند.

اما در نمایندگی پلی استیشن 4 {دیجی پد} متخصصین کاملا مجربی وجود دارند که با کمک از تجربه چندیدن ساله خود ایرادات دستگاه شما را پیدا کرده و در صورت عدم وجود مشکل به شما اطلاع خواهند داد

خدمات دیجی پد

خرید انواع کنسول در کرج

تعمیر انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع برد کنسول در کرج

تعمیر لنز انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع هارد کنسول در کرج

تعمیر انواع دسته های کنسول در کرج

نصب بازی در انواع کنسول ها در کرج

 

 

بازگشت به لیست