آموزش های رایگان کنسول مایکروسافت xbox

تعمیرات XBOX SERIES S در کرج

تعمیرات XBOX SERIES S

تعمیرات Xbox Series S در کرج، تعمیر هارد دیسک، تعویض پورت HDMI و موارد دیگر Xbox Series S  شما را به سرگرمی های بی وقفه متصل نگه می دارد. وقتی خراب می شود یا به درستی کار نمی کند، می دانیم که ممکن است ناامید کننده باشد.

در نمایندگی تعمیرات کنسول دیجی پد در کرج ، کارشناسان ما می تواند در تعمیر Xbox Series S به شما کمک کنند تا دستگاه شما را سریع و بدون دردسر به حالت اول برگردانید، چه نیاز به تعمیر هارد دیسک، تعویض پورت HDMI یا کمک در مورد مشکلات دیگر داشته باشید. کارشناسان ما برای تعمیر کنسول ها و لوازم جانبی Xbox Series S با استفاده از قطعات با استاندارد با کیفیت بالا آموزش دیدن و انجام می دهند .

خدمات تعمیرات ایکس باکس سری اس در دیجی پد 

ما از ابزارهای تشخیصی استاندارد و پیشرفته برای شناسایی مشکل Xbox One S شما و رفع سریع آن استفاده می‌کنیم. در اینجا برخی از مشکلات رایج درج شده:

تعمیر هارد دیسک XBOX SERIES S
از صداهای ساییدن گرفته تا خطاهای خواندن دیسک ها، کارشناسان ما آموزش دیده اند تا تقریباً هر مشکلی در هارد درایو Xbox Series S شما را برطرف کنند و اگر نیاز بود آن را تعویض کنند. ما یک عیب یابی بدون هزینه انجام می دهیم تا بفهمیم چه مشکلی در دستگاه شما وجود دارد. فرآیند سریع، آسان و شفاف است. برای تعمیر Xbox Series S خود امروز به مرکز تخصصی تعمیرات دیجی پد  مراجعه کنید.

تعویض پورت HDMI
آیا در حین بازی صفحه سیاه می بینید یا صدا را نمی شنوید؟ ممکن است پورت HDMI شما مشکل داشته باشد. کارشناسان ما می‌توانند به شناسایی هر گونه آسیب و تعویض یا تعمیر Xbox Series S شما در صورت لازم بودن به شما کمک میکنند. گاهی اوقات به محض وارد کردن آن ما یک تخمین قیمت مناسب و به صرفه برای تعمیر شما ارائه می‌کنیم و به شما اجازه می‌دهیم در مورد آن فکر کنید. برای تصمیم گیری به زمان بیشتری نیاز دارید .

خدماتی تعمیرات ایکس باکس سری اس در کرج DIGIPED

  • تعویض هارد دیسک
  • تعویض درایو دیسک
  • تعمیرات برد اصلی
  • تعمیرات لوازم جانبی و کنترلر

تعمیرات دسته  XBOX SERIES S در کرج

نسخه سوم این کنترلر در نوامبر 2020 منتشر شد، همراه با Xbox Series X و Series S، در حالی که هنوز با کنسول های Xbox One موجود سازگار است. این دستگاه دارای ساختاری زیبا با بدنه کمی کوچک‌تر، دکمه اشتراک‌گذاری در مرکز کنترل‌کننده در زیر دکمه‌های «View» و «Menu»، یک D-pad دایره‌ای شبیه به Elite Controller و یک USB-C است. کانکتور به جای USB Micro-B. این کنترلر همچنین از بلوتوث کم پایین تری پشتیبانی می کند و می تواند به طور همزمان به یک دستگاه بلوتوث و یک دستگاه ایکس باکس جفت شود. این کنترلر همچنین دارای ورودی دینامیک تأخیری است که اطلاعات کنترلر را به دفعات و به موقع با نرخ فریم فعلی به کنسول ارسال می کند تا تأخیر بین ورودی و واکنش کاربر در بازی کاهش یابد.