اخبار و مقالات

حالت New Game Plus بازی God of War Ragnarok در دسترس قرار گرفت.

امروز God of War Ragnarok حالت مورد انتظار New Game Plus را دریافت کرده است. که توسط استودیو Santa Monica اضافه شده است. این به روز رسانی رایگان است و به بازیکنان این امکان را می دهد. تا یک بار دیگر دنباله محبوب را با ویژگی های جدید هیجان انگیز از جمله افزایش سطح زره و تجهیزات جدید و سایر تغییرات را تجربه کنند.

با شروع New Game Plus بیشتر وسایلی که قبلاً به دست آورده بودند برای بازیکنان قابل دسترسی خواهند بود. با این حال، آنها همچنین می توانند به تجهیزات جدیدی مانند Armor of the Black Bear دسترسی داشته باشند. که به ویژگی های Strength و Defense اولویت می دهد. علاوه بر این. بازیکنان همچنین می توانند به Spartan، Ares و Zeus Armor دسترسی داشته باشند که هر کدام دارای توانایی ها و امتیازات متفاوتی هستند.

در حالت New Game Plus، دشمنان قدرتمندتر از نسخه های قبلی خود هستند و بازیکنان برای زنده ماندن باید تجهیزات خود را به نسخه های پلاس ارتقا دهند. ارتقاء تجهیزات به نسخه های پلاس نیز سطوح پیشرفت اضافی را برای بازیکنان باز می کند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی New Game Plus، افسون‌های جدیدی مانند Gilded Cins، Berserker Soul Drops و Burdens را به ارمغان می‌آورد. Niflheim Sparring Arena اکنون به بازیکنان اجازه می دهد تا کریتوس یا آترئوس را به عنوان شخصیت خود با همراهانی مانند فریا، بروک و دیگران انتخاب کنند.

ابتدا در دی‌ماه گفته شده بود که آپدیت New Game Plus بازی God of War Ragnarok بهار ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد. از آن زمان تاکنون اخبار بیشتری درباره این بازی منتشر شده است. به عنوان مثال، آمازون قصد دارد تا سریال تلویزیونی God of War را بسازد که در آن از سری جدید این فرنچایز استفاده خواهد شد.

منبع: gamespot