آموزش های رایگان کنسول مایکروسافت xbox

تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در کرج

تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در کرج

تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در کرج

اگر جزء کاربران ایکس باکس باشید، احتمالی خرابی، از کار افتادن و یا مختل شدن فرایند کاری دسته های آن را تجربه کرده اید. این مساله گیمرها را اذیت می کند و به همین دلیل دنبال برطرف کردن مشکل در اسرع وقت هستند. تعمیر دسته ایکس باکس حساسیت ها و نکات خاص خود را دارد و باید با دقت بالایی انجام شود. معمولا تکنسین ها برای عیب یابی و برای تشخیص مشکل دسته های ایکس باکس، آن ها را باز کرده و قطعات داخلی را به دقت مورد بررسی قرار می دهند.

پس از شناسایی بخش های آسیب دیده، آنها را تعمیر یا تعویض می کنند و شما می توانید مجددا با دسته های کنسول تان کار کنید. ما در اعدامه مطلب درباره مشکل های احتمالی به شما میگویم.  اگر نیاز به دریافت خدمات تخصصی تر برای این منظور داشتید، می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان متخصص ما در دیجی پد دریافت کنید.

تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در کرج

چرا تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در دیجی پد؟

تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در دیجی پد، شامل مجموعه ای از سرویس های تخصصی در جهت رفع مشکلات عملکردی این دستگاه است. به طور کلی تعمیر دسته ایکس باکس نیاز به مهارت و دانش فنی نرم افزاری و سخت افزاری دارد. همچنین اگر در مراحل باز کردن و تعمیر این محصول از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته استفاده شود، شاهد نتیجه بهتری خواهیم بود. نمایندگی تعمیرات دسته ایکس باکس ، خدمات مربوط به تشخیص مشکل انواع مدل های این محصول، را به کاربران محترم ارائه می دهد. تیم تعمیرات دسته ایکس باکس وان اس پس از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، اقدامات لازم برای رفع مشکلات آن را انجام می دهند. تعمیر دسته، تعویض برده دسته، تعویض ذغال دسته، تعمیر و تعویض پورت های ورودی و خروجی و مواردی از این دست، عمده اقداماتی هستند که در جهت رفع مشکلات و تعمیرات دسته ایکس باکس وان اس در کرج انجام می گردد.

کنترلر خارج از محدوده

همانطور که می‌دانید کنترلر‌های ایکس‌ باکس وان اس بی‌سیم هستند و همین باعث ایجاد محدودیتی از جمله خارج شدن از محدوده آنتن‌دهی می‌شود. حداکثر فاصله‌ پوشش کنترلر ایکس‌باکس وان اس (5.7 متر) است، اما وجود اشیا مانند دیوار، بین کنسول و کنترلر می‌تواند این محدوده را به شدت کاهش دهد.

اگر شما نزدیک به کنسول نبودید و کنترلر به صورت غير منتظری قطع شده، فقط سعی کنید به کنسول نزدیک‌تر شوید و اتصال را دوباره برقرار کنید. اگر مجدد در فاصله نه چندان دور ارتباط خود را از دست دادید،سعی کنید اشیایی که بین کنترلر شما و ایکس‌ باکس قرار دارد را کم کنید.

عدم فعالیت کنترلر

به منظور جلوگیری از تخریب و کوتاه شدن عمر باتری، کنترلر‌های ایکس‌ باکس وان اس در صورتی که 15 دقیقه از آن‌ها استفاده نشود بهصورت اتوماتیک وارد عالت عدم فعالیت می‌شوند.

دکمه Xbox را فشار دهید تا دوباره وصل و همگام سازی شود. برای جلوگیری از این اتفاق، هر چند دقیقه یکبار به کنترلرتان سر بزنید و یکی از دکمه‌های آن و یا حداقل یکی از آنالوگ‌ های آن را بالا و پایین کنید.

نکته:جلوگیری از خاموش شدن دسته تنها باعث می‌شود که عمر باتری کنترلر‌ شما کوتاه شود. پس تا حدممکن از انجام چنین کاری دست بکشید.

تعداد زیادی کنترلرِ متصل

مشکل: یک ایکس‌ باکس تنها می‌تواند هشت کنترلر را تحت پوشش خود قرار دهد و اجازه نمی‌دهد بیشتر از این تعداد کنترلر به دستگاه وصل باشد.

اگر قبلا هشت کنترلر وصل کرده‌اید، با فشردن دکمه Xbox و انتخاب گزینه خاموش کردن کنترلر روی تلویزیون، یکی از آن‌ها را خاموش کرده و دسته جدید مدنظرتان را وصل کنید.

تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در کرج

باتری‌ها ضعیف شده‌اند

باتری ضعیف قادر خواهد بود تا قدرت سیگنال‌های کنترلر بی‌سیم ایکس‌ باکس سری ایکس را کاهش دهد و این باعث به وجود آمدن قطع و وصل شدن‌ های پی‌ در پی می‌شود. زمانی که عمر باتری شما به آخر رسیده باشد، دکمه Xbox کنترلر مرتبا چشمک می‌زند و حتی ممکن است کنترلر شما خاموش شود.

هدست از اتصال کنترلر جلوگیری می‌کند

در بعضی از موارد، هدست و یا میکروفون مانع وصل شدن کنترلرِ ایکس‌ باکس وان اس شما می‌شود.

اگر هدست و یا میکروفونی به کنترلر تان وصل کردید، آن را جدا کرده و دوباره وصل کنید. ممکن است بعد از یک بار قطع و وصل کردن مشکل شما حل شود.

دستگاه بی‌سیم دیگری درحال مداخله است

دستگاه ایکس‌ باکس وان اس شما از همان بلوتوث بهره می‌برد که دیگر وسایل الکترونیکی داخل خانه‌تان از آن بهره‌مند است. ممکن است وسایلی حتی مانند بلوتوث گوشی باعث ایجاد اختلال شوند.

سعی کنید دیگر وسایل الکترونیکی که از بلوتوث استفاده می‌کنند را خاموش کنید. دستگاه‌ هایی مانند: گوشی‌ها،‌لپ‌تاپ‌ ها، تب‌لت‌ها و هر دستگاهی که درگاه بلوتوث دارد.  را نیز خاموش کنید. اگر انجام چنین کاری برایتان امکان پذیر نیست، حداقل سعی کنید که وسایل نام برده شده را از ایکس‌ باکس دور نگهدارید.

تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در کرج

کنترلر با دستگاه اشتباهی هم‌گام می‌شود

کنترلر‌های ایکس‌ باکس تنها می‌توانند به یک کنسول وصل شوند. اگر می‌خواهید آن‌ ها را با کنسول جدیدی همگام کنید، نمی‌توانید زمان زیادی را با کنسول اصلی کار کنید.

با کنسولی که می‌خواهید کنترلر به آن وصل شود هم‌گام شوید. باید این کار هر بار که می‌خواهید از کنترلر در کنسول متفاوتی استفاده کنید؛ انجام دهید.

کنترلر نیاز به هم‌گام سازی دارد

کنترلر ارتباطتش را با دستگاه به دلیل برخی از مشکلات و یا هر موضوع دیگر از دست می‌دهد.

زمانی که هیچ دلیل قانع کننده‌ای وجود نداشته باشد، و یا زمانی که مشکل فیزیکی کنترلر را حل کرده باشید، نیاز خواهید داشت تا کنترلر را با دستگاه هم‌ گام کنید.

ایکس‌باکس را روشن کنید.

کنترلرتان را روشن کنید.

دکمه Xbox را برای همگام سازی فشار دهید.

دکمه یاد شده را فشرده و تا زمانی که همگام شود نگه دارید.

زمانی که چشمک‌ زدن‌ های دکمه Xbox به اتمام رسید؛ به فشار دادن دکمه خاتمه دهید.

تعمیر دسته ایکس باکس وان اس در کرج

خدمات دیجی پد

خرید انواع کنسول در کرج

تعمیر انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع برد کنسول در کرج

تعمیر لنز انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع هارد کنسول در کرج

تعمیر انواع دسته های کنسول در کرج

نصب بازی در انواع کنسول ها در کرج