آموزش های رایگان ps4 , ps5

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3 در کرج

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3

پلی استیشن 3 (PS3) یک کنسول بازی ویدیویی خانگی است که توسط شرکت سونی کامپیوتر اینترتینمنت ساخته شده است. جانشین پلی استیشن 2، بخشی از کنسول های برند پلی استیشن است.

اولین بار در 11 نوامبر 2006 منتشر شد. پلی استیشن 3 در درجه اول با ایکس باکس 360 مایکروسافت و Wii نینتندو به عنوان بخشی از نسل هفتم کنسول های بازی ویدیویی رقابت کرد.

انتشار پلی استیشن 3

این کنسول اولین بار به طور رسمی در 2005 معرفی شد، و در پایان سال 2006 منتشر شد. این اولین کنسولی بود که از فناوری دیسک Blu-ray به عنوان رسانه ذخیره سازی اصلی خود استفاده کرد. این کنسول اولین پلی استیشن بود که خدمات بازی های اجتماعی از جمله شبکه پلی استیشن را ادغام کرد و همچنین اولین کنسولی بود که از طریق اتصال از راه دور با پلی استیشن پرتابل و پلی استیشن ویتا قابل کنترل بود.

در سپتامبر 2009، مدل اسلیم پلی استیشن 3 عرضه شد. دیگر توانایی سخت افزاری برای اجرای بازی های PS2 را فراهم نمی کرد. سبک تر و نازک تر از نسخه اصلی بود و لوگوی بازطراحی شده و طراحی بازاریابی و همچنین یک تغییر جزئی در راه اندازی نرم افزار را نشان می داد. سپس یک نسخه Super Slim در اواخر سال 2012 منتشر شد و کنسول را اصلاح و طراحی مجدد کرد.

 

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3

مشکلات پلی استیشن 3

یک سری از ارور ها در پلی استیشن 3 وجود دارد که در بازی شما اختلال ایجاد میکند هر یک از این کد ها نمایانگر اخطاری جداگانه است و هرکد اطلاع از بروز مشکلی در قطعه ای داگانه میدهد.

رفع ارور دستگاه پلی استیشن 3 یکی از تخصص های مرکز تعمیر دیجی پد می باشد.

متخصصین ما با بهرگیری از به روز ترین نرم افزار ها و سخت افزار ها توانایی تعمیرات پلی استیشن 3 را دارند و میشه گفت مشکلی نیست که قابل حل نباشد.

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3

خرابی سوکت HDMI پلی اسیشن 3

کابل HDMI که امروزه در بسیاری از دستگاه ها و کامپیوتر ها دیده میشود برای انتقال تصویر به صورت HD از دستگاه به مانیتور میباشد.

کابل HDMI دو سر دارد که یکی از آن ها به مانیتور و دیگری به پشت کنسول متصل میشود و تصویر را انتقال میدهد.

اما در بعضی از مواقع که از کابل به درستی استفاده نشود ممکن است در کار کرد او اختلال ایجاد کند و این شرایط میتواند به دستگاه یا مانیتور شما آسیب برساند.

 

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3

شایع‌ترین دلیلی که می‌شنویم این است که PS3 هنگام اتصال به برق افتاده یا ضربه خورده است. همچنین ممکن است هنگام وصل کردن کابل اتفاق بیفتد. پورت ها کاملا ظریف هستند، بنابراین اگر کابل HDMI به دقت به PS3 وصل نشود، ممکن است باعث آسیب شود.

خطاهای دیگری وجود دارد که می تواند باعث شود خروجی HDMI نیز کار نکند. اگر پورت از نظر فیزیکی خوب به نظر می رسد و در اطراف تکان نمی خورد، می تواند تراشه IC کنترل کننده روی مادربرد باشد. ما می توانیم این را نیز عوض کنیم، اما گاهی اوقات ممکن است یک نقص سخت افزاری کلی در مادربرد باشد.

اگر کنسول روی AV خروجی نمی دهد و شما ریست AV را امتحان کرده اید و باز هم کار نمی کند، ممکن است مشکل از GPU باشد. همان نقصی که باعث YLOD می شود می تواند باعث شود که PS3 نیز خروجی نداشته باشد. این باعث می شود که خروجی در تمام اتصالات خراب شود.

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3

برای رفع این عیب، باید کنسول را با دقت به مادربرد بریزیم. از آنجا پورت HDMI قدیمی را لحیم کاری می کنیم. پورت توسط پین های زیادی که از طریق سوراخ لحیم شده اند وصل می شود. پس از برداشتن پورت قدیمی، لحیم کاری برد منطقی برای آسیب بررسی می شود. اگر پورت اصلی واقعاً بد انقباض باشد، این می تواند به مادربرد آسیب برساند و در برخی شرایط ممکن است غیر قابل تعمیر باشد (اگرچه به ندرت چنین اتفاقی می افتد).

هنگامی که برد را تمیز کردیم و لحیم کاری را برای پورت جدید آماده کردیم، پورت HDMI جدید را به PS3 لحیم می کنیم. ما کنسول را دوباره مونتاژ می کنیم.

بعضی از مواقع که میخواهیم کابل را از سوکت دربیاوریم ممکن است به شیوه نادرست انجام شود و باعث خرابی سوکت شود یا فشاری به سوکت بیاید وقتی کابل داخلش باشد باعث خرابی سوکت میشود.

ممکن است با ورود رطوبت یا آب به داخل سوکت باعث سوختن سوکت HDMI شود.

ما در مرکز تعمیرات تخصصی دیجی پد تمامی مشکلات کنسول اعم از خرابی سوکت HDMI خرابی مادر برد خرابی CPU خرابی GPU و… را به بهترین نحو ممکن تعمیر میکنیم.

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3

 

انواع خدمات تعمیر در مرکز دیجی پد

تعمیر و تعویض لنز کنسول

تعمبر سوکت HDMI کنسول

تعمیر و تعویض فن کنسول

تعمیر و تعویض آی سی دسته

تعمیر و تعویض درایو کنسول

تعمیر و تعویض سی پی یو و جی پی یو

تعمیر و تعویض مادر برد کنسول

تعمیر و تعویض هارد کنسول

تعمیر و تعویض ذغال دسته تعویض آنالوگ

تعمیر سوکت HDMI پلی اسیشن 3

چرا دیجی پد را انتخاب کنیم ؟

چرا با تعمیرکاران بی نامی که ممکن است شما را فریب دهند تا خدمات تکراری غیرضروری را به خطر بیندازید، در حالی که می توانید با ما خیالتان راحت باشد؟عده ای افراد سود جو بدون درک شرایط مردم با گاها ایراداتی روی کنسول یا کنترلر شما میگذارند صرفا جهت دریافت مبالغی نا متعارف.اکثر مردم علم کافی برای برآورد مشکلات دستگاهشان ندارند و افرادی از این موقعیت سو استفاده میکنند و بدون انجام کار خاصی روی دستگاه از شما مبلغی دریافت میکنند.اما در نمایندگی پلی استیشن 3 {دیجی پد} هرگونه تعمیرات پلی استیشن 3 انجام می شود و متخصصین کاملا مجربی وجود دارند که با کمک از تجربه چندیدن ساله خود ایرادات دستگاه شما را پیدا کرده و در صورت عدم وجود مشکل به شما اطلاع خواهند داد.

خدمات دیجی پد

خرید انواع کنسول در کرج

تعمیر انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع برد کنسول در کرج

تعمیر لنز انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع هارد کنسول در کرج

تعمیر انواع دسته های کنسول در کرج

نصب بازی در انواع کنسول ها در کرج