نمایندگی Xbox

نمایندگی xbox در کرج

نمایندگی Xbox در کرج

نمایندگی Xbox با سال ها تجربه، دریافته است که تنها راه پیشرفت، جلب رضایت مشتریان است. به همین دلیل تمام تلاش خود را به کار برده است تا شرایطی را ایجاد کند که کاربران با رضایت خاطر به استفاده از خدمات مفید و متنوع آن بپردازند. مدیران خبره ی این نمایندگی با آگاهی از نیازهای کاربران دریافته اند خرید امن و تعمیرات مطمئن از جمله خواسته های اغلب مشتریان است. به همین دلیل مرکز خود را به سه بخش تخصصی مشاوره، فروش و تعمیرات Xbox تقسیم کرده اند.

کارشناسان واحد مشاوره با ارائه ی اطلاعات کاربردی، مشتریان را در جهت خرید امن راهنمایی می کنند. بخش فروش با همکاری واحد تعمیرات نمایندگی Xbox جدیدترین محصولات اورجینال کمپانی Microsoft را با شرایط ویژه ای نظیر گارانتی های معتبر، نصب بازی، تعمیر و تعویض قطعات، سرویس در محل را در اختیار کاربران قرار می دهد.

نمایندگی xbox در کرج

 

خرابی های رایج ایکس باکس Xbox

پیش از پرداختن به اشکالات رایج در ایکس باکس، ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که بسیاری از اشکالات پیش آمده در این دستگاه را می توان با نگهداری درست و توجه به سرویس های دوره ای، کنترل کرد. به عبارتی دیگر، اگر چه برخی خرابی ها در ایکس باکس متداول بوده و با گذشت عمر مفید ایکس باکس در آن مشاهده می شود، اما با سرویس دوره‌ای و نگهداری درست از آن می‌توان از بروز این خرابی ها پیشگیری کرد.

برای مثال سرویس نشدن دستگاه و نوسان های برق سبب ایجاد برخی اشکالات در این دستگاه می شود که با سرویس به موقع می توان آنها را برطرف کرد. لیکن غالب کاربران تا زمانی که این گجت های دیجیتالی دچار خرابی نشوند بازی با آن ها را ادامه می دهند و جهت سرویس و تعمیرات ایکس باکس اقدامی نمی کنند. بنابر تجربه کارشناسان ما در مرکز تعمیرات ایکس باکس، گرم شدن دستگاه و بالا رفتن دمای آن یکی از اشکالات عمده ای است که در ایکس باکس البته در استفاده طولانی مدت مشاهده می شود. اگرچه شیوه های متعددی در تعمیرات ایکس باکس جهت خنک‌سازی دستگاه وجود دارد اما این شیوه ها تنها زمانی مثمر ثمر خواهد بود که به موقع بر روی دستگاه اِعمال شود.

دیگر اشکال رایج در این دستگاه سه چراغه شدن است که می‌تواند به دلیل استهلاک درایور ایکس باکس با استفاده از dvd های خش دار و یا شل شدن و از جا کنده شدن کابل برق کنسول رخ بدهد. در صورت بروز چنین اشکالاتی توصیه می شود در اسرع وقت به یکی از مراکز استاندارد و مجاز تعمیرات Xbox مراجعه کرده و سرویس های مرود نظر را بر روی دستگاه اعمال نمایید. توجه به سوریس های دوره ای ضمن رفع اشکالات احتمالی، تأثیر بسزایی در افزایش عمر مفید این دستگاه دارد.

Xbox 360

تعمیر Xbox 360 از جمله خدمات تخصصی نمایندگی Xbox است. Xbox 360 یکی از کنسول های بازی پرطرفداری است که با سه مشکل اساسی مواجه است. اگر از کاربران این دستگاه می باشید بهترین گزینه برای رفع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آن، مراجعه به تکنسین های خبره ی نمایندگی Xbox در کرج (دیجی پد) می باشد. کارشناسان خبره ی دیجی پد در کوتاه ترین زمان، مشکل گرم شدن زیاد دستگاه و سه چراغ شدن آن را با بررسی های همه جانبه و استفاده از دستگاه های عیب یابی و تعمیر یافته و برطرف خواهند کرد.

برای اطلاعت بیشتر درباره تعمیر Xbox 360 با پشتیبانی دیجی پد در تماس باشید.

نمایندگی xbox در کرج

XBOX SERIES X

تعمیر Xbox Series X در دیجی پد، شامل مجموعه ای از سرویس های تخصصی در جهت رفع مشکلات عملکردی این دستگاه است. به طور کلی تعمیر Xbox Series X نیاز به مهارت و دانش فنی نرم افزاری و سخت افزاری دارد. همچنین اگر در مراحل باز کردن و تعمیر این محصول از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته استفاده شود، شاهد نتیجه بهتری خواهیم بود. نمایندگی تعمیرات ایکس باکس ، خدمات مربوط به تشخیص انواع مدل های این محصول، را به کاربران محترم ارائه می دهد. تیم تعمیرات Xbox Series X پس از بررسی و عیب یابی دقیق دستگاه، اقدامات لازم برای رفع مشکلات آن را انجام می دهند. تعمیر دسته، تعویض بردها، تعمیر و تعویض لنز، تعمیر و تعویض پورت های ورودی و خروجی و مواردی از این دست، عمده اقداماتی هستند که در جهت رفع مشکلات و تعمیرات Xbox Series X در کرج انجام می گردد.

برای اطلاعت بیشتر درباره تعمیر Xbox Series X با پشتیبانی دیجی پد در تماس باشید.

XBOX SERIES X

XBOX SERIES S

ما از ابزارهای تشخیصی استاندارد و پیشرفته برای شناسایی مشکل Xbox One S شما و رفع سریع آن استفاده می‌کنیم. در اینجا برخی از مشکلات رایج درج شده:

تعمیر هارد دیسک XBOX SERIES S
از صداهای ساییدن گرفته تا خطاهای خواندن دیسک ها، کارشناسان ما آموزش دیده اند تا تقریباً هر مشکلی در هارد درایو Xbox Series S شما را برطرف کنند و اگر نیاز بود آن را تعویض کنند. ما یک عیب یابی بدون هزینه انجام می دهیم تا بفهمیم چه مشکلی در دستگاه شما وجود دارد. فرآیند سریع، آسان و شفاف است. برای تعمیر Xbox Series S خود امروز به مرکز تخصصی تعمیرات دیجی پد  مراجعه کنید.

تعویض پورت HDMI
آیا در حین بازی صفحه سیاه می بینید یا صدا را نمی شنوید؟ ممکن است پورت HDMI شما مشکل داشته باشد. کارشناسان ما می‌توانند به شناسایی هر گونه آسیب و تعویض یا تعمیر Xbox Series S شما در صورت لازم بودن به شما کمک میکنند. گاهی اوقات به محض وارد کردن آن ما یک تخمین قیمت مناسب و به صرفه برای تعمیر شما ارائه می‌کنیم و به شما اجازه می‌دهیم در مورد آن فکر کنید. برای تصمیم گیری به زمان بیشتری نیاز دارید .

خدماتی تعمیرات ایکس باکس سری اس در کرج DIGIPED

  • تعویض هارد دیسک
  • تعویض درایو دیسک
  • تعمیرات برد اصلی
  • تعمیرات لوازم جانبی و کنترلر

برای اطلاعت بیشتر درباره تعمیر Xbox Series S با پشتیبانی دیجی پد در تماس باشید.

نمایندگی xbox در کرج

نمایندگی xbox در کرج

خدمات دیجی پد

خرید انواع کنسول در کرج

تعمیر انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع برد کنسول در کرج

تعمیر لنز انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع هارد کنسول در کرج

تعمیر انواع دسته های کنسول در کرج

نصب بازی در انواع کنسول ها در کرج

تماس با ما