تعمیرات

تعمیرات چراغ زرد پلی استیشن 3 در کرج

تعمیرات چراغ زرد پلی استیشن 3 در کرج

تعمیرات چراغ زرد پلی استیشن 3 در کرج

معرفی کنسول

پلی استیشن 3 (PS3) یک کنسول بازی ویدیویی خانگی است که توسط شرکت سونی کامپیوتر اینترتینمنت ساخته شده است. جانشین پلی استیشن 2، بخشی از کنسول های برند پلی استیشن است.

اولین بار در 11 نوامبر 2006 منتشر شد. پلی استیشن 3 در درجه اول با ایکس باکس 360 مایکروسافت و Wii نینتندو به عنوان بخشی از نسل هفتم کنسول های بازی ویدیویی رقابت کرد.

تعمیرات چراغ زرد پلی استیشن 3 در کرج

انتشار پلی استیشن 3

این کنسول اولین بار به طور رسمی در 2005 معرفی شد، و در پایان سال 2006 منتشر شد. این اولین کنسولی بود که از فناوری دیسک Blu-ray به عنوان رسانه ذخیره سازی اصلی خود استفاده کرد. این کنسول اولین پلی استیشن بود که خدمات بازی های اجتماعی از جمله شبکه پلی استیشن را ادغام کرد و همچنین اولین کنسولی بود که از طریق اتصال از راه دور با پلی استیشن پرتابل و پلی استیشن ویتا قابل کنترل بود.

در سپتامبر 2009، مدل اسلیم پلی استیشن 3 عرضه شد. دیگر توانایی سخت افزاری برای اجرای بازی های PS2 را فراهم نمی کرد. سبک تر و نازک تر از نسخه اصلی بود و لوگوی بازطراحی شده و طراحی بازاریابی و همچنین یک تغییر جزئی در راه اندازی نرم افزار را نشان می داد. سپس یک نسخه Super Slim در اواخر سال 2012 منتشر شد و کنسول را اصلاح و طراحی مجدد کرد.

 

تعمیرات چراغ زرد پلی استیشن 3 در کرج

در سال‌های اولیه، این سیستم به دلیل قیمت بالای آن (599 دلار برای مدل 60 گیگابایتی، 499 دلار برای مدل 20 گیگابایتی)، معماری پیچیده پردازنده و نبود بازی‌های باکیفیت، با استقبال متفاوتی مواجه شد، اما به دلیل blu ray آن مورد تحسین قرار گرفت. استقبال با گذشت زمان مثبت تر می شد. سیستم شروع کندی در بازار داشت اما توانست بهبود یابد، به ویژه پس از معرفی مدل اسلیم. جانشین آن، پلی‌استیشن 4، بعداً در نوامبر 2013 منتشر شد.

در 29 سپتامبر 2015 سونی تأیید کرد که فروش پلی‌استیشن 3 در نیوزلند متوقف می‌شود، اما این سیستم در بازارهای دیگر تولید می‌شود. محموله های واحدهای جدید به اروپا و استرالیا در مارس 2016 به پایان رسید و به دنبال آن آمریکای شمالی که در اکتبر 2016 به پایان رسید. در سال 2017، ژاپن آخرین سرزمینی بود که هنوز واحدهای جدید در آن تولید می شد تا اینکه در 29 می 2017، سونی تایید کرد که پلی استیشن 3 در ژاپن متوقف شده است.

تعمیرات چراغ زرد پلی استیشن 3 در کرج

مشکل چراغ زرد ps3

پلی استیشن 3 یکی از برترین کنسول های بازی شرکت سونی به شمار می رود. این کنسول ها در بین عموم مردم و گیمر های حرفه ای محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. مشکل چراغ زرد پلی استیشن 3 یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران با آن برخورد می کنند. پلی استیشن 3 همانند سایر دستگاه های الکترونیکی به دلیل استفاده ی مداوم و بیش از حد دچار این مشکل می شود.

استفاده ی بلند مدت از این دستگاه باعث می شود پایه های Gpu ضعیف شده و در نتیجه چراغ زرد پلی استیشن 3 نمایش داده می شود. به گفته ی اغلب کابران این مشکل موقت است و پس از مدتی رفع می شود.پس از مدتی روشی به نام BGA یا ریبالینگ به وجود آمد که در آن کنسول بازی به صورت تضمینی تعمیر و تمام مشکلات آن برطرف می شد.

استفاده از این روش بسیار سخت بود و با توجه به گران بودن این دستگاه خیلی مورد توجه کاربران قرار نگرفت. در صورت ادامه دار شدن این مشکل شما می توانید به واحد تعمیرات کنسول بازی مراجعه کنید و تمام اختلالات دستگاه خود را برطرف کنید.

تعمیر مشکل چراغ زرد ps3 با روش ریبالینگ

برای حفظ کیفیت دستگاه لازم است این شکل به سرعت برطرف شود. تعمیر مشکل چراغ زرد پلی استیشن 3 به تخصص و مهارت نیاز دارد و هرگونه اشتباه در تعمیرات آن خرابی های بسیاری را برای دستگاه به وجود می آورد. برای تعمیر مشکل چراغ زرد پلی استیشن 3 لازم است حتما به مراکز رسمی و معتبر مراجعه کنید.

این دستگاه بسیار حساس بوده و لازم است توسط کارشناسان و مهندسان حرفه ای مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد. مراکز غیر رسمی برای تعمیر کنسول بازی از روش های غیر اصولی و اشتباه استفاده می کنند که این امر باعث می شود مشکلات زیادی برای دستگاه به وجود بیاید. تیم تعمیراتی مرتبط با کنسول بازی برای تعمیر مشکل چراغ زرد پلی استیشن 3  از روش ریبال استفاده می کنند.

تعمیرات چراغ زرد پلی استیشن 3 در کرج

سایر روش های تعمیر مشکل چراغ زرد پلی استیشن 3

سایر روش های به کار برده شده برای تعمیر مشکل چراغ زرد پلی استیشن 3  اصولی نیست و پس از مدتی دوباره چراغ زرد نمایان می شود. بنا بر گفته ی اغلب کاربران بهترین روش برای تعمیر مشکل چراغ زرد پلی استیشن 3  همان ریبالینگ است که پیش تر به آن پرداختیم. سایر روش ها به دلیل غیر اصولی بودن آسیب های بسیاری به دستگاه وارد می کنند.

مراکز غیر رسمی به دلیل هزینه ی کمی که از شما دریافت می کنند خدمات مناسبی را ارائه نمی کنند بلکه در اغلب موارد به دلیل غیر اصولی بودن تعمیرات کنسول های بازی دچار اختلالات بیشتری نیز شده اند.

انواع خدمات تعمیر در مرکز دیجی پد

تعمیر و تعویض لنز کنسول
تعمیر و تعویض فن کنسول
تعمیر و تعویض آی سی دسته
تعمیر و تعویض درایو کنسول
تعمیر و تعویض سی پی یو و جی پی یو
تعمیر و تعویض مادر برد کنسول
تعمیر و تعویض هارد کنسول
تعمیر و تعویض ذغال دسته تعویض آنالوگ
تعمیر چراغ زرد پلی استیشن 3

 

 

تعمیرات چراغ زرد پلی استیشن 3 در کرج

چرا دیجی پد را انتخاب کنیم ؟

چرا با تعمیرکاران بی نامی که ممکن است شما را فریب دهند تا خدمات تکراری غیرضروری را به خطر بیندازید، در حالی که می توانید با ما خیالتان راحت باشد؟عده ای افراد سود جو بدون درک شرایط مردم با گاها ایراداتی روی کنسول یا کنترلر شما میگذارند صرفا جهت دریافت مبالغی نا متعارف.اکثر مردم علم کافی برای برآورد مشکلات دستگاهشان ندارند و افرادی از این موقعیت سو استفاده میکنند و بدون انجام کار خاصی روی دستگاه از شما مبلغی دریافت میکنند.اما در نمایندگی پلی استیشن 3 {دیجی پد} هرگونه تعمیرات پلی استیشن 3 انجام می شود و متخصصین کاملا مجربی وجود دارند که با کمک از تجربه چندیدن ساله خود ایرادات دستگاه شما را پیدا کرده و در صورت عدم وجود مشکل به شما اطلاع خواهند داد.

 

خدمات دیجی پد

خرید انواع کنسول در کرج

تعمیر انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع برد کنسول در کرج

تعمیر لنز انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع هارد کنسول در کرج

تعمیر انواع دسته های کنسول در کرج

نصب بازی در انواع کنسول ها در کرج