نصب بازی

جی تگ xbox 360 در کرج

جی تگ xbox 360

جی تگ xbox 360

 

جی تگ xbox 360 به چه معناست؟

اصلاح جی تگ xbox 360 برای مادربرد 360 انجام می شود ، این تغییر به شما این امکان می دهد نسخه های پشتیبان بازی ها را از طریق usd harddrive یا حتی سخت افزارهای مخصوص خود 360 استفاده کنید. شما میتوانید به جای خریداری دیسک های بازی گران قیمت، آنها را روی هارد دستگاه ریخته و بازی کنید و دیگر نیازی به دیسک بازی اصلی نداشته باشید، و در عوض نگهداری دیسک های خریداری شده، می توانید برای فروش مجدد آنها اقدام کنید. اما با انجام جی تگ xbox 360 بر روی دستگاه خود دیگر قادر به آنلاین بازی کردن نمی باشید..

این تفاوت با حالتهای فلش معمولی که سالهاست استفاده می شوند ، متفاوت است؟

Normal Flash Mod تغییری است که فقط برای xbox 360 DVD یا درایو نوری انجام می شود. این تغییر زمانی است که شما درایو نوری را با سیستم عامل جدید فلش می کنید به طوری که دیگر تفاوت بین یک بازی واقعی و یک بازی پشتیبان را نمی داند. جی تگ xbox 360 می تواند این کار را انجام دهد اما می تواند برنامه های جالب هیجان انگیز در خانه مانند شبیه سازها (Nintendo ، Super Nintendo ، Sega، Etc، Etc) را اجرا کند و به شما امکان می دهد بازی را بدون نیاز به دیسک بازی به راحتی اجرا کنید.

جی تگ xbox 360

کدام کنسول را می توان JTag کرد؟

اصلاح جی تگ xbox 360 فقط در کنسولهایی انجام می شود که کمی قدیمی تر هستند و داشبورد 7371 دارند. شما باید به تنظیمات کنسول خود نگاه کنید تا ببینید آیا ورژن دستگاه شما قدیمی است یا خیر. اکثر کنسول ها قابل جابجایی نیستند زیرا در یک سال گذشته پخش شده اند، به این معنی که آنها را به روزرسانی کردند که به آنها اجازه نمی دهد از این طریق اصلاح شوند.

کنسول شما باید 2 معیار را داشته باشد تا بتوانید آنرا JTAG کنید:

A: تاریخ تولید آن قبل از 18 ژوئن 2009 باشد. تاریخ کنسول در پشت آن درج شده است.

برای تعیین نسخه داشبورد آن را به تلویزیون وصل کرده و موارد زیر را انتخاب کنید:
Xbox خود را روشن کنید و به تنظیمات کنسول بروید.
به اطلاعات سیستم بروید، نسخه هسته در بالا سمت راست است.
چیزی شبیه به 2.0.12416.0 خواهد بود. اگر این تعداد از 7371 بالاتر باشد نمی توانید آن را Jtag کنید.

جی تگ xbox 360

نامهای مختلفی که مردم برای Jtag ها مانند Xenon یا Jasper استفاده می کنند چیست؟

5 نسل از ایکس باکس 360 وجود دارد، مایکروسافت در تلاش بوده تا کنسول بهتری بسازد که به آن hte4 RROD ندهد و در مجموع 5 بار طراحی را برای کنسول سبک Fat تغییر دادند. کنسول های جدیدی که امروزه در فروشگاه های جدید فروخته می شوند، کنسول های باریک نامیده می شوند و البته آنها نمی توان Jtag کرد.
کنسولهای Fat نامهای این چنینی دارند: Xenon، Opus، Zephyr، Falcon و Jasper.

Xenon اولین کنسول ژنرال است که مایکروسافت، آن را نوامبر 2005 راه اندازی کرد ،
HDMI ندارد ، محبوبیت آن با افرادی است که لابی های مودم را به صورت آنلاین اجرا می کنند ، زیرا ساده ترین کار برای تغییر Keyvault یا KV است.

Zephyr مدل دیگری از خبوکس است که در ژوئیه 2007 راه اندازی شد دارای HDMI است ، و می تواند Jtag شود. مدل Falcon در سپتامبر 2007 راه اندازی شده است، دارای HDMI است، می تواند جج شود

مدل Opus که در ژوئن 2008 راه اندازی شد، می تواند Jtag شود اما برای این دستگاه نیز این کار کمی دشوار است.

مدل Jasper در سپتامبر 2008 راه اندازی شد، دارای HDMI است وقابلیت Jtag شدن را دارد، در کل Jtag کردن دستگاه کار آسانی نیست. همچنین یافتن فردی که معیارهای JTAG آن را برآورده می کند بسیار دشوار است.در مرکز دیجی پد میتوانید با اطمینان خاطر دستگاه خود را به تکنسین های حرفه ای این مرگز بسپارید.

KV یا Keyvault چیست؟

این برنامه ای است که درون سیستم عامل Xbox 360 تعبیه شده است، حاوی اطلاعات کلیدی است ، اما مهمتر از همه این که هر کنسول شامل یکKV است است. هر کنسول دارای یک شناسایی منحصر به فرد است که درون KV موجود است. بنابراین معمولاً وقتی یک تکنسین کنسول را تغییر می دهد، یک نسخه KV آن را می گیرد و آن را می فروشد. با خرید این KV بی نظیر می توانید 5 کنسول را با این پرونده برنامه ریزی کرده و آنها را آنلاین کنید. از آنجا که مایکروسافت دائماً سعی دارد کنسول هایی را که به صورت آنلاین JTAGED هستند ممنوع کند، مدت زمانی که می توانید آنلاین باشید با KV از 10 دقیقه تا 5 ساعت متغیر است.
برای قرار دادن یک KV جدید در کنسول های Jtag خود، با مرکز دیجی پد تماس حاصل فرمایید ، اما بدانید که کنسول های زنون آسانترین کار برای این کار هستند.

جی تگ xbox 360

لابی های تعدیل شده چیست؟

کنسول های Jtag به شما امکان می دهد نسخه های تغییر یافته بازی ها را اجرا کنید. بنابراین مردم بازیهایی مانند Modern Warfare را اصلاح می کنند تا بتوانند بازی ایجاد کنند و سپس دوستان  مشتریان آنها بتوانند به آنها بپیوندند و همه را در این مرحله ثبت کنند و همه سلاح ها مانند این بازی را در چند دقیقه باز کنند. در سال 2010 افراد زیادی این خدمات را برای پول ارائه دادند. این قابلیت دائماً در حال تغییر است اما مایکروسافت در تلاش است جلوی این نوع کارها را بگیرد.

خدمات دیجی پد

خرید انواع کنسول در کرج

تعمیر انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع برد کنسول در کرج

تعمیر لنز انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع هارد کنسول در کرج

تعمیر انواع دسته های کنسول در کرج

نصب بازی در انواع کنسول ها در کرج