تعمیر

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

 

معرفی پلی استیشن 3

پلی استیشن 3 (PS3) یک کنسول بازی ویدیویی خانگی است که توسط شرکت سونی کامپیوتر اینترتینمنت ساخته شده است. جانشین پلی استیشن 2، بخشی از کنسول های برند پلی استیشن است.

اولین بار در 11 نوامبر 2006 منتشر شد. پلی استیشن 3 در درجه اول با ایکس باکس 360 مایکروسافت و Wii نینتندو به عنوان بخشی از نسل هفتم کنسول های بازی ویدیویی رقابت کرد.

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

انتشار پلی استیشن 3

این کنسول اولین بار به طور رسمی در 2005 معرفی شد، و در پایان سال 2006 منتشر شد. این اولین کنسولی بود که از فناوری دیسک Blu-ray به عنوان رسانه ذخیره سازی اصلی خود استفاده کرد. این کنسول اولین پلی استیشن بود که خدمات بازی های اجتماعی از جمله شبکه پلی استیشن را ادغام کرد و همچنین اولین کنسولی بود که از طریق اتصال از راه دور با پلی استیشن پرتابل و پلی استیشن ویتا قابل کنترل بود.

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

در سپتامبر 2009، مدل اسلیم پلی استیشن 3 عرضه شد. دیگر توانایی سخت افزاری برای اجرای بازی های PS2 را فراهم نمی کرد. سبک تر و نازک تر از نسخه اصلی بود و لوگوی بازطراحی شده و طراحی بازاریابی و همچنین یک تغییر جزئی در راه اندازی نرم افزار را نشان می داد. سپس یک نسخه Super Slim در اواخر سال 2012 منتشر شد و کنسول را اصلاح و طراحی مجدد کرد.

 

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

در سال‌های اولیه، این سیستم به دلیل قیمت بالای آن (599 دلار برای مدل 60 گیگابایتی، 499 دلار برای مدل 20 گیگابایتی)، معماری پیچیده پردازنده و نبود بازی‌های باکیفیت، با استقبال متفاوتی مواجه شد، اما به دلیل blu ray آن مورد تحسین قرار گرفت. استقبال با گذشت زمان مثبت تر می شد. سیستم شروع کندی در بازار داشت اما توانست بهبود یابد، به ویژه پس از معرفی مدل اسلیم. جانشین آن، پلی‌استیشن 4، بعداً در نوامبر 2013 منتشر شد.

در 29 سپتامبر 2015 سونی تأیید کرد که فروش پلی‌استیشن 3 در نیوزلند متوقف می‌شود، اما این سیستم در بازارهای دیگر تولید می‌شود. محموله های واحدهای جدید به اروپا و استرالیا در مارس 2016 به پایان رسید و به دنبال آن آمریکای شمالی که در اکتبر 2016 به پایان رسید. در سال 2017، ژاپن آخرین سرزمینی بود که هنوز واحدهای جدید در آن تولید می شد تا اینکه در 29 می 2017، سونی تایید کرد که پلی استیشن 3 در ژاپن متوقف شده است.

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

کاهش هزینه ساخت

اولین مدل کنسول پلی استیشن 3 دارای دو کابل HDMI، سه پورت اترنت و 6 پورت USB بود. اما در نمایشگاه E3 2006، به منظور کاهش هزینه ساخت، تعداد پورت HDMI و Ethernet این کنسول به 1 و تعداد پورت USB به 4 کاهش یافت. این کنسول، در دو مدل 20 گیگابایت با قیمت 500 دلار و 60 گیگابایت با قیمت 600 دلار عرضه شد. مدل 60 گیگابایت، تنها مدل دارای پورت HDMI، وای فای، پشتیبانی از حافظه فلش و لوگوی نسل بود. هر دو مدل در سال 2006 در ژاپن، آمریکای شمالی و اروپا عرضه شدند.

در سپتامبر 2006، Sony اعلام کرد که به دلیل کمبود منابع ساخت درایو بلوری، نسخه مخصوص مناطق PAL این کنسول، در ماه مارس سال 2007 عرضه خواهد شد. در تاریخ 29 مرداد 1385، سونی اعلام کرد که پورت HDMI به مدل 20 گیگابایت این کنسول اضافه خواهد شد و قیمت آن در ژاپن 20 درصد کاهش خواهد یافت.

 

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

گام اول

در صورتی که چسب های نگهدارنده کابل بر روی بدنه بلوری وجود دارد، آنها را جدا کنید.

گام دوم

با استفاده از سر تخت اسپادجر یا ناخن انگشت زاویه اتصال کابل فولت را در مسیر چرخش قرار دهید و کابل را از شاخه جدا کنید.
حواستان باشد که فقط رابط اتصال را بلند کنید و کاری به سوکت نداشته باشید.

گام سوم

کابل فلت بلوری را به صورت مستقیم بلند کرده و از سوکت جدا کنید.

گام چهارم

کابل برق درایو بلوری از سوکتش بیرون بکشید.

گام پنجم

بطری فلیپس 9.5 میلیمتری را بر روی قاب پایین بکشید.

گام ششم

بلند کردن بلوری از لبه سمت راست بلند شوید تا برد کنترل از محفظ هاش بیرون بیاید.
خارج شدن از درایو بلوری از کنسول.
پس از نصب درایو جدید حواستان باشد که کنترل برد به خوبی بر روی قاب پایینی کنسول نصب شود.
اگر شما قصد دارید درایو بلوری با نمونهونهای جدید جایگزین شوید، منتقل کنید به رایانه قدیمی رایت الکترونیکی را به رانندگی جدید منتقل کنید.

تعمیر لنز پلی استیشن 3 در کرج

مشکلات پلی استیشن 3

یک سری از ارور ها در پلی استیشن 3 وجود دارد که در بازی شما اختلال ایجاد میکند هر یک از این کد ها نمایانگر اخطاری جداگانه است و هرکد اطلاع از بروز مشکلی در قطعه ای داگانه میدهد.

رفع ارور دستگاه پلی استیشن 3 یکی از تخصص های مرکز تعمیر دیجی پد می باشد.

متخصصین ما با بهرگیری از به روز ترین نرم افزار ها و سخت افزار ها توانایی تعمیرات پلی استیشن 3 را دارند و میشه گفت مشکلی نیست که قابل حل نباشد.

 

انواع خدمات تعمیر در مرکز دیجی پد

تعمیر و تعویض لنز کنسول
تعمیر و تعویض فن کنسول
تعمیر و تعویض آی سی دسته
تعمیر و تعویض درایو کنسول
تعمیر و تعویض سی پی یو و جی پی یو
تعمیر و تعویض مادر برد کنسول
تعمیر و تعویض هارد کنسول
تعمیر و تعویض ذغال دسته تعویض آنالوگ

 

چرا دیجی پد را انتخاب کنیم ؟

چرا با تعمیرکاران بی نامی که ممکن است شما را فریب دهند تا خدمات تکراری غیرضروری را به خطر بیندازید، در حالی که می توانید با ما خیالتان راحت باشد؟عده ای افراد سود جو بدون درک شرایط مردم با گاها ایراداتی روی کنسول یا کنترلر شما میگذارند صرفا جهت دریافت مبالغی نا متعارف.اکثر مردم علم کافی برای برآورد مشکلات دستگاهشان ندارند و افرادی از این موقعیت سو استفاده میکنند و بدون انجام کار خاصی روی دستگاه از شما مبلغی دریافت میکنند.اما در نمایندگی پلی استیشن 3 {دیجی پد} هرگونه تعمیرات پلی استیشن 3 انجام می شود و متخصصین کاملا مجربی وجود دارند که با کمک از تجربه چندیدن ساله خود ایرادات دستگاه شما را پیدا کرده و در صورت عدم وجود مشکل به شما اطلاع خواهند داد.

 

خدمات دیجی پد

خرید انواع کنسول در کرج

تعمیر انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع برد کنسول در کرج

تعمیر لنز انواع کنسول ها در کرج

تعمیر انواع هارد کنسول در کرج

تعمیر انواع دسته های کنسول در کرج

نصب بازی در انواع کنسول ها در کرج